Rekomendacijos

Man kaip visa gyvenimą sportuojančiam ir įpratusiam prie disciplinos, treniruotes su Alfredu yra tarsi atgaiva. Jis žino,mato ir jaučia pagal žmogaus fizini stovi kiek galima iš jo reikalaut. Galiausiai kas man patinka dirbant su juo, kad jis viska išaiškina tiksliai, o tada kūnas dirba kaip šveicariškas laikrodis. Muay thai treniruotes su Alfredu ne tik padeda įgaut daugiau pasitikėjimo savimi, bet tuo pačiu puikiai padeda išsikraut, pasiruošt fiziškai. Nuoširdžiai sakau ačiū jam už gera darbą !

Mindaugas Ponomariovas,
Buvęs profesionalus futbolininkas
TV laidos Andrelinas vedėjas ir serialų aktorius


I really enjoy training with Alfredas. Since training Muay Thai it has really increased my strength and stamina because all the movements really demand a lot of energy and Alfredas knows how to push you to bring out your best performance. Alfredas is a coach who really focuses on the correct technique. Some of the elements we employ during a workout are stretching, proper warm-ups and shadow boxing. I think that Muay Thai discipline is very challenging, because you have to use your whole body and the only way to master it is to have the best trainer. I really recommend Alfedas as the best trainer for teaching Muay Thai.

Ilka Adams
Lithuanian fitness vice-champion

Mane nustebino kaip būdams toks jaunas, Alfredas taip giliai suvokia kovos menus ir kaip nuosekliai per pusę metų, kuriuos su juo sportuoju, jis mane mokė. Kiekviena treniruotė turi aiškų tikslą, aiškius uždavinius ir metodus, kurie man kaskart išdėstomi. Turiu didesnę nei 10 metų varžybinio kultūrizmo patirtį ir treniruodamasis su Alfredu suvokiau kaip gerai jis išmano biomechaniką bei anatomiją ir koks pagrįstas yra jo mokymas: kodėl alkūnė turi judėti tokia trajektorija, kodėl dubuo turi pasisukti tokiu kampu, kodėl smūgiuoti reikia būtent į tą tašką. Visa tai turi priežastis ir aš išgirdau moksliškai pagrįstus visų tų dalykų paaiškinimus. Kovos menai yra sunkus ir pavojingas sportas, o treniruodamasis su Alfredu, nepatyriau nei vienos traumos. Tai kalba apie didžiulį jo – trenerio profesionalumą!

Andrius Pauliukevičius
Europos Kulturizmo čempionas

Alfredo treniruotės man patinka tuo, jog jeigu netyčia pamiršai savo valią namie, tai Alfredas niekada jos nepamirš. Disciplina, prakaitas ir profesionalumas.

Modestas “Rembo” Švoba
2004 metų Europos Kyokushin karate čempionato prizininkas,
Zip FM radijo laidų vedėjas ir DJ

 

Alfredas puikus treneris. Labai gera ir maloni klubo atmosfera, leidžianti susikaupti ir pasinerti į sportą. Treneris reiklus ir užsispyręs. Motyvuoja lankytis treniruotėse. Su Alfredo pagalba neužtruks pasiekti užsibrėžtų rezultatų.

Rolandas Mackevičius
Radijo laidos “Radistai” vedėjas ir žymus Lietuvos DJ.
Kovinėmis sporto šakomis domiuosi nuo pat vaikystės, pažįstu MMA sportą ir daug jo trenerių. Visiems yra aišku – labiausiai naujokai bijo, kad treniruotėse nebūtų skriaudžiami. Alfredas pasirūpina, jog tiek naujokai, tiek patyrę kovotojai turėtų efektyvią, tačiau saugią, smagią ir įdomią treniruotę. Alfredas pasižymi ir tuo, jog yra tikras šios srities entuziastas ir kiekvienam savo klientui skiria išskirtinį dėmesį. Patirtis treniruojantis pas Alfredą: 4 metai. Rekomenduoju.

Justas Pikelis/Justin Beat
Ko gero charizmatiškiausias ir populiariausias DJ Lietuvoje.

 

Yra dalykų, kurių negalime nuveikti be profesionalų pagalbos. Negalime susitaisyti dantų patys, pasidaryti operacijos, susitaisyti rimto automobilio gedimo, turėti gražių nuotraukų feisbuke, o kartais, taip jau gyvenime atsitinka, kad tiesiog nebegalime gerai jaustis. Treniruočių rezultatai kalba už save – juodu darbu ištirpinti 19 kilogramų, su šaknimis ištraukti neteisingi mitybos įpročiai ir klaidingi įsitikinimai apie sportą. Ir tai ne tik fizinis tvirtumas, bet ir pasitikėjimas savimi, emocijų valdymas, geresnė disciplina gyvenime. Žvelgiant į save „iš anksčiau“ sunku net įsivaizduoti – baigęs asmenines treniruotes likau motyvuotas, nuolat sportavau
savarankiškai ir buvau sąmoningas rinkdamasis maistą. Po metų grįžtu pas Alfredą siekti naujų rezultatų, labai jaudinuosi prieš pirmą pasimatymą su savo six pack‘u.

Martynas Zaremba
Profesionalus video operatorius

Alfredas – tikras savo srities specialistas. Puikiai žinantis kaip padėti sportuojančiam atrasti savo stipriąsias bei sustiprinti silpnąsias Muay Thai kovos meno savybes. Treneris, kuris įsiklauso į sportuojančio norus, ambicijas, treniruočių tikslus ir puikiai žino kaip jam padėti tai įgyvendinti. Rekomenduoju visiems! Nesvarbu ar tu nori išmokti kovos menų, pagerinti savo fizinę būklę, numesti svorio ar tiesiog gerai jaustis! Alfredas pasirūpins, kad treniruotės teiktų maksimalią naudą!

Georgas Freidgeimas
Profesionalus futbolininkas, Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės ir Vilniaus Žalgirio gynėjas.

Alfredas- treneris profesionalas. Jis žino, kas yra efektyvi treniruotė, kuri yra sudaroma kiekvienam individualiai pagal norus ir galimybes. Kiekvienas treniruotės judesys yra nuodugniai išaiškinamas ir atidirbamas, kad rezultatas būtu maksimalus. Trenerio Alfredo dėka užsibrėžti tikslai pasiekiami itin greitai, nes motyvacijos treniruočiu metu tikrai netrūksta! Treniruočiu atmosfera visada puiki ir darbinga. Jau po pirmos treniruotės supranti, kad Muay Thay mažu mažiausiai taps tavo pomėgiu. Nuoširdžiai dėkoju, treneriui, už jo atsidavima savo darbui!
Rūta P-N.