Filosofija

MMA ar Muay Thai reikalauja sprogstamos jėgos, išlavintos technikos, aukšto lygio ištvermės, lankstumo ir vikrumo. Ir, kas be ko, užtikrintumo, atsipalaidavimo bei to, kiek įdėsite savo širdies.

Bet moderniame koviniame sporte, smegenys ir raumenys dirba kartu netgi varžybų lauke, todėl boksas dažnai vadinamas mokslu. Mano kaip trenerio svarbiausias tikslas – šio mokslo išmokyti kiekvieną savo sportininką. Kai kovotojas įgauna pagrindus ir supratimą, jis gali palaikyti pasiektą lygį, analizuoti ir gerinti jo technikos arsenalą, fizines savybes ir charakterio tvirtumą. Maksimalaus nusiteikimo, entuziazmo ir meilės sportui dėka sukauptos žinios niekados nedingsta.

Treniruočių nauda pajuntama ir už salės ribų. Gyvenimas yra pilnas netikėtumų. Jis reikalauja būti stipriems ir sugebėti greitai atsistoti ant kojų, kai to labiausiai reikės. Šiame pasaulyje egzistuoja vos kelios geresnės vietos už ringą, kuriose galima gauti koncentruotas pamokas, kad įgauti gebėjimą atsistoti vienas prieš vieną su savo baime, priimti bausmę ir įgauti drąsos judėti į priekį.  Boksas arba Muay Thai labiau nei bet kurie kiti sportai funkcionuoja kaip metafora gyvenimui.

Kad ir kokie būtų jūsų asmeniniai tikslai, išbandymas ar ilga kelionė į sporto aukštumas, mūsų programa jungia kovotojo įgūdžio rinkinį kartu su asmeniniu tobulėjimu.